• Black Pixels - header_21

Designing Elements


DESIGNING ELEMENTS IN C4D.

Due to high number of projects i am not able to continue teaching. I hope in future i have better work & family balance and will have a chance to teach again. 


MOKYMŲ TIKSLAS

Išmokyti sklandžiai ir profesionaliai naudotis Cinema 4D programa. Lavinti vizualinį skonį ir supažindinti su reklamos užkuliusiais. 

MOKYMO STILIUS

"Tell - Show - Do - Homework + Lab". Turinys glaudžiai susijęs su praktika. Pasakosiu apie savo patirtį dirbant su tarptautiniais projektais. Užduodami namų darbai bus privalomi norint pasiekti rezultatų. 

PASKAITOS

Vieną kartą per savaitę po 3 valandas, 8 paskaitų ciklas + "Lab Time" 
3 valandų paskaitos vyks šeštadieniais, kurių metu mokinsimės teorijos bei darysim praktinius darbus. Taip pat vieną kartą į savaitę bus "Lab time" (antradienio vakarais). Tai laikas kai studentai gali atlikti namų darbus kartu. Padėti vieni kitiems - užmegsti kontaktus išgerti arbatos ir pabanedrauti. "Lab time" lankymas nėra privalomas, bet rekomenduojamas. 

Kaina 350Eur + pvm. Turėti savo nešiojamąjį kompiuterį. Vietų kiekis ribotas iki 10 žmonių.

LEKTORIUS

Evaldas Česnavičius: 
Look develpoment / Art direction artist
Gnomon School of VFX and animation Los Angeles
Visual Effects Society Student Training and Mentoring Program
Freelancing su studijomis: Trizz, Korb, ManVsMachine, 
Speakeris @ Whats next!

KURSŲ DATOS

Jei susidomėjote kursais prašau registruokitės žemiau pateiktoje formoje ir Jus informuosiu apie artimiausia kursų startą. Papildyta: kita kursų sesija bus Rugsėjo 8 dieną. 

REGISTRACIJA

https://goo.gl/forms/9q4pqLar2...
evaldas.cesnavicius@gmail.com
+37060460384
Vilnius

KURSAI 1.0 IR BUVUSIŲ STUDENTŲ ATSILIEPIMAI

"Kursai 1.0" pabaigoje studentų paprašiau parašyti kursų "review" kad žinočiau kas veikia ir kas neveikia. Ką reikia keisti ir tobulinti. Perskaitęs mokinių atsiliepimus supratau, kad reikia daugiau praktikos. Todėl "Kursai2.0" turės "Lab time" - antrą susitikimą per savaitę kurio metu studentai galės daryti namų darbus kartu, padėti vini kitiems bei geriau susipažinti, išgerti arbatos. Taip pat šiek tiek sumažinsiu medžiagos kiekį, nes ne visi studentai atlaikė intensyvų tempą. Taigi Rugsėjo mėnesio kursų programa patobulinta ir jau laukia norinčių ją išbandyti! Žemiau galite perskaityti "Kursai1.0" studentų review.

  Lauryna Narkevičiūtė / Fotografė, Visual Artist
  Visų pirma, kursai yra vienas geriausių mano sprendimų susijusių su darbais!
  Pamenu po pirmos paskaitos grįžau, galvoju, o dieve.. žiauriai įdomu, bet kaip viską reiks pasidaryt, kaip įmanoma suspėt per savaitę visą medžiagą išsinagrinėt, namų darbus padaryt, visiškas kosmosas. Tai pradžioj tikrai atrodė, kad gaunam per daug informacijos paskaitos metu, nes po to neužtenka laiko atidžiai išsibandyti kiekvieną toolsą, bet dabar galvoju, kad tikriausiai taip kur kas geriau, nes kitu atveju arba kursų trukmė išsiplėstų arba tiesiog mažiau spėtume pasimokyt, be to pats save priverti skirti visą įmanomą laisvesnį laiką, kad kuo daugiau pasižiūrėt iki kitos paskaitos, nes visada norisi greitesnių rezultatų dėl pačios savęs. Tai kai pirmoj paskaitoj man net nepavyko orientuotis Cinemos erdvėj, tai po visų šitų paskaitų atrodo, kad žiauriai daug išmokau, kiek tai įmanoma, kaip visiškai nemokančiai naudotis 3d. Ir labai patogu, kad turim siųstos medžiagos, be to kiekvieną paskaitą dar ir rašiausi kai kuriuos dalykus, kad nepasimirštų, tai ir kursam pasibaigus dar pereisiu kiekvieną paskaitą nuosekliai.

  Tai šiaip iš esmės kursuose super faini dalykai: Darbo principas, kaip vyksta paskaita (blizz, projektorius, stebim, darom kartu ir t.t.). Produktyvu ir nuoseklu. Darbinis, bet smagus vaib'as. Skiriama laiko ir šiek tiek lėtesniems :) Tikrai įdomi medžiaga ir stilistiškai faina, todėl įdomiau mokytis. Kursų kaina sakyčiau per maža, palyginus su gautom žiniom :D Ilgai galvojau, ką būtų galima pakeist, bet sunkiai man sekėsi.. tad nebent: Pirmose paskaitose be sustojimo pilnu tempu dirbom, be jokių pertraukų, tai tuomet pakankamai sunku išlaikyti dėmesį, bet dabar paskutinėse paskaitose jau ir pasiilsim tai viskas faina. Galvoju apie namų darbus, kad galbūt gerai po kiekvienos gautos užduoties, kitą pamoką gauti ir cinemos failą kaip iš tikrųjų teisingai reikėjo tai padaryti, kad neliktų kažkokių neišspręstų vietų ar sudėtingesniu būdų. Bet vėlgi paskutinėse paskaitose nagrinėjom namų darbus. 
  Tai apibendrinant esu labai patenkinta kursais ir dėstytoju :)) AČIŪ!

  Ausrys Liaudanskas / Animatorius @ Freelance
   Dabar atsidariau 8 pamokos  folderi... net linką pridėjai iš kur šeiderius parsisiųst. Tai kaip vaikas saldainių krautuvėj krykštauju. Nerealiai, čia tiek medžiagos koncentruotos esi pridėjas. C4d biblija sukūrei. Kursai pranoko lūkesčius, AČIŪ 

  Gintaras Jacunskas / dizaineris @ http://www.5hu.eu/

  Paprastai, mėgstu rašyti visokiausius reviews ir turiu idėjų kaip galima būtų patobulint vieną ar kitą dalyką, tačiau šiuo atveju nežinau ką pridurti, todėl tiesiog pasakysiu dalykus kurie mano nuomone veikė puikiai. Taigi, man patiko kursų struktūra. Tu supažindinai su C4D, skirtingom technikom, galimybėm ir užduodavai ND, kad įtvirtint žinias ir tada visi individualiai dirba kiek kas nori. Taip pat, abstraktus ir minimalistinis darbų stilius buvo geras pasirinkimas atsižvelgiant į pamokų trukmę ir skaičių.Dėl pačių kursų vedimo, tai sugebėdavai įtraukti ir pamoka praeidavo itin greitai. Pirmose paskaitose jautėsi šioks toks blaškymasis, tačiau su kiekviena pamoka vis mažiau. Pravedus dar porą kursų pamokos dėstymas turėtų slyst kaip per ledą. Labai patiko visi inspirational klipai, portfolios ir animacijos studijų peržiūros, taip pat making-of dokumentika apie "The Jungle Book". Visa tai padėjo susipažinti su 3D plačiąja prasme ir sužinoti apie 3D galimybes ir industriją. Taip pat, gyvas svečias pamokoje ir filmuko pristatymas irgi paliko gerą įspūdį. Jei turėčiau rekomenduoti vieną dalyką sekantiems kursams, tai būtų į kursus įtraukti šiek tiek daugiau VFX breakdown peržiūrų. Galbūt tai padėtų įkvėpti kursantus ir matydami iš ko viskas sudaryta jiems būtų paprasčiau suvokti kai kuriuos 3D principus / konceptus.

  Alexander Tiutiunikov  / Grafikos Dizaineris @ Avia Solutions Group
  Pirmiausia norėčiau padėkoti už visus 10 sekmadienių, kurie buvo kupini inspiration'o, davė naujų minčių / idėjų kur galima augti toliau kaip dizaineriui / menininkui.Patiko iš esmės viskas :) Artist of the week - puikus ritualas pradėti paskaitoms, supažindinai su naujais artistais, kurių darbų ankščiau nesu matęsFailų bibliotekos ir atmintinės kurias paruošei kursams bus puikus būdas atsiminti visas temas ką esame nagrinėję. Atskiras Thank You uz Corona! Truko tik daugiau praktikos užsiėmimų metu, pvz. atkartoti tam tikras technikas iki galo ir kartais per greitai "peršokdavom" nuo vienos temos prie kitos.Savo stiliaus dar nepavyko atrasti :) Bet tikiu kad su laiku jis susiformuos. Dar kartą ačiū Tau! ir jei ateityje darysi C4D kursų tęsinį - būtinai duoki žinią.

  Vaiva Braskute / Dizainerė @Freelance
  Smagūs buvo kursai, patiko. Bet nerekomenduočiau žmonėm, kurie neturi jokių animacijos / ae pagrindų, nes viskas pasidaro stipriai komplikuočiau. Kadangi visiškai nieko nežinojau, tai dalykai, kurie kitiems elementarūs, man būdavo papildomas atradimas. Labai patiko, kad buvo inspiration ir visos naujienos ir tt, plečia akiratį ir tikrai įkvepia, jei jau neveikti, tai bent jau domėtis. Man asmeniškai sunku buvo dar ir tie dalykai, kad visa programa yra varnelių dėliojimas, tiesiog arba sudedi varneles ir viskas veikia, arba nesudedi ir neveikia, arba sudedi ir irgi neveikia :) Tas kartojimas to kas vyksta tavo kompe, man ne iki galo priimtinas, nes kai ko tiesiog nesuprantu ir tik aklai sudelioju varneles, nes tiesiog taip daroma.. bet turūt to kitaip pateikti ir neįmanoma. Man  dar pritrūko mokymosi iš bendramokslių, kažkaip visada taip lengviau būna įsisavinti info, suprantu, čia tikraiusiai jau kitas mokslo formatas. Patiko namų darbai (nors į galą ir lioviaus juos daryti), tada tikrai supranti kaip kas vyksta. Bet iš esmės labai patiko, bandysiu mokytis pati toliau, uoliau. Tu  buvai pozityvus, plačių pažiūrų  mokytojas, ir bent jau dabar atrodo, kad viskas tikrai įmanoma, ir kad kai darai tai dalykai ir pasidaro, AČIŪ.

  Martynas Auzbikavicius / Dizaineris @Dizaino Meniu
  Ką galiu pasakyti apie kursus, tai ateidamas net nesitikėjau, kad tai gali pakeisti mano kurybine krypti ir t.t. O tiesiog išmoksiu tam tikrų naudingų įrankių ir tiek. Tačiau atėjus ir susipažinus labai įkvėpiai kaip kūrėjas ir kas svarbiausia perdaviai bendrą supratimą apie patį 3D, taip jog man tai nebeatrodo kaip kosminio laivo instrukcija, o realiai kursų pagalba pamačiau jog tai įveikiama ir realiai suprantama. Žinoma, C4D specialistu po kursų netapau, tačiau dabar turiu žinias ir kryptį jog tokiu tapti. Kiek sėdėsiu prie to, naudosiu tiek ir  kietas būsiu. Ačiū už nušvitimą!


  Daniele Gulla / Senior Graphic Designer @ Ogilvy

  Evaldas managed to set up a highly inspiring and very well structurized course. Even the hardest techniques were shown fluently thanks to very clear examples and detailed explanations. Thank you Evaldas, not only for showing new things, but also for giving a luggage full of inspirations and motivations.

  DAŽNAI UŽDUODAMI KLAUSIMAI

  Kodėl Cinema 4d?

  Pagrindinės programos naudojamos reklamos, filmų, žaidimų industrijoje yra šios: Autodesk Maya / 3dsMax, Houdini, Cinema4d. Kiekviena iš jų turi savo privalumų ir trūkumų, tačiau kursuose orientuosimės į dizainą / reklamą, todėl Cinema4d yra puiki šiam tikslui. Tai programa skirta dizaineriui, su ja paprasčiau padaryti daugelį užduočių, nei tarkim su Autodesk Maya. Įrankiai yra patogesni - paprastesni. Cinema 4d naudoja tokios kompanijos kaip: Man Vs Machine, Tendril, Trizz, ir daugelis kitų. Cinema4d demo video galite pamatyti čia.

  Norečiau daugiau sužinoti apie paskaitas: kaip mokinsimės?

  Pamokas pradėsiu pristatant gerai žinomą reklamos studiją, žymų 3d dizainerį ar neseniai pasirodžiusią reklamą. Peržiūrėsiu kiekvieno namų darbus ir atsakysiu į iškilusius klausimus. Tuomet mokinsimės kažką naujo - stebėsite kaip aš dirbu, vėliau bandysite atkartoti tą patį. Atsakysiu į iškilusius klausimus. Užduosiu Cinema4d namų darbus. Taip pat paruošiu medžiagos savarankiškam skaitymui / video žiurėjimui ar "PodCast" klausymui. Paaiškinsiu kaip naudoti socialinius tinklus "networkingui".

  Ar 10 paskaitų / 30 valandų užtenka kad būtum "specas"?

  Šis paskaitų ciklas yra supažindinimas su 3d grafika. Tolimesnį mokymąsi reikėtų tęsti savarankiškai. Po metų intensyvaus mokymosi galėtumėt ieškoti Junior pozicijos darbo. Tačiau šioje specialybėje mokymasis yra proceso dalis. Viskas kečiasi ir tobulėja labai greitai todėl reikia adaptuotis. Svarbiausia mokėti efektyviai mokintis! 

  Ar galima būtų sužinoti ką mokinsimės su Cinema4d?

  Pradžioje susipažinsim su Cinema4d "interfeicu" ir pagrindiniais modeliavimo įrankiais.
   Mokinsimės Cinema4d Mograph, bei kaip kurti formas šių įrankių pagalba. Tuomet apie kameras, kompoziciją, animaciją, loop / gif kūrimą, tekstūravimą bei objektų renderinimą (vizualizavimą). Daugelis šių terminų Jums tikriausiai nėra žinoma, tačiau pamokų metu susipažinsite.

  Internete radau nemažai nemokamų pamokų, gal man nereikia kursų?

  Taip įmanoma visko išmokti pačiam. Tai reikalauja labai didelės disciplinos ir daugiau laiko. Taip pat mokintis individualiai sunkiau, nes tenka spręsti problemas vienam. Todėl rekomenduočiau startuoti su 10 paskaitų kursu ir toliau mokintis savarankiškai. 

  Norėčiau sužinoti daugiau info apie lektorių?

  Kompiuterine grafika susidomėjau 2007m. - pradėjau mokintis savarankiškai. Tuo metu buvo mažai mokymosi medžiagos internete, todėl nusprendžiau vykti mokytis "Gnomon School of Visual Effects Los Angel". Laisvu laiku dirbau su režisieriumi Sil van Der Woerd kuriant muzikinį klipą "White Swan".

  Po studijų dirbau su Korb studija. Vėliau freelancinau su įvairiomis studijomis Europoje, bei Sil van Der Woerd režisieriumi. Geri santykiai užsimezge su Trizz studija iš Barcelonos su kuria nuolat dirbu per atstumą arba vykstu į Barceloną. 

  2013m. dėsčiau 10 paskaitų ciklą Dailės Akademijoje vėlesnių kursų studentams. Nors tai gan sunkus užsiėmimas (kalbėti 3 valandas), tačiau mokymas man patiko ir pažadėjau sau, kad toliau stengsiuosi dalintis savo patirtimi su kitais ir ateityje.


  Jei turite daugiau klausimų būtinai rašykite: 

  evaldas.cesnavicius@gmail.com