• Black Pixels - header_21

Designing Elements

KOMPIUTERINĖS GRAFIKOS KURSAI 
PRADEDANTIESIAMS

MOKYMŲ TIKSLAS

Išmokyti sklandžiai ir profesionaliai naudotis Cinema 4D programa. Lavinti vizualinį skonį ir supažindinti su reklamos užkuliusiais. 

MOKYMO STILIUS

"Tell - Show - Do - Homework". Turinys glaudžiai susijęs su praktika. Pasakosiu apie savo patirtį dirbant su tarptautiniais projektais. Užduodami namų darbai bus privalomi norint pasiekti rezultatų. 

PASKAITOS

Vieną kartą per savaitę po 3 valandas, 10 paskaitų ciklas, kaina 250Eur + pvm. Turėti savo nešiojamąjį kompiuterį. Vietų kiekis ribotas iki 10 žmonių. Paskaitos prasidės sausio 21d, sekamdieniais.

LEKTORIUS

Evaldas Česnavičius: 
Look develpoment / Art direction artist
Gnomon School of VFX and animation Los Angeles
Visual Effects Society Student Training and Mentoring Program
Freelancing su studijomis: Trizz, Korb, ManVsMachine, 
Speakeris @ Whats next!

REGISTRACIJA

https://goo.gl/forms/9q4pqLar2...
evaldas.cesnavicius@gmail.com
+37060460384
VilniusDAŽNAI UŽDUODAMI KLAUSIMAI

Kodėl Cinema 4d?

Pagrindinės programos naudojamos reklamos, filmų, žaidimų industrijoje yra šios: Autodesk Maya / 3dsMax, Houdini, Cinema4d. Kiekviena iš jų turi savo privalumų ir trūkumų, tačiau kursuose orientuosimės į dizainą / reklamą, todėl Cinema4d yra puiki šiam tikslui. Tai programa skirta dizaineriui, su ja paprasčiau padaryti daugelį užduočių, nei tarkim su Autodesk Maya. Įrankiai yra patogesni - paprastesni. Cinema 4d naudoja tokios kompanijos kaip: Man Vs Machine, Tendril, Trizz, ir daugelis kitų. Cinema4d demo video galite pamatyti čia.

Norečiau daugiau sužinoti apie paskaitas: kaip mokinsimės?

Pamokas pradėsiu pristatant gerai žinomą reklamos studiją, žymų 3d dizainerį ar neseniai pasirodžiusią reklamą. Peržiūrėsiu kiekvieno namų darbus ir atsakysiu į iškilusius klausimus. Tuomet mokinsimės kažką naujo - stebėsite kaip aš dirbu, vėliau bandysite atkartoti tą patį. Atsakysiu į iškilusius klausimus. Užduosiu Cinema4d namų darbus. Taip pat paruošiu medžiagos savarankiškam skaitymui / video žiurėjimui ar "PodCast" klausymui. Paaiškinsiu kaip naudoti socialinius tinklus "networkingui". Ir triukus kuriuos aš naudoju gauti freelance darbams.

Ar 10 paskaitų / 30 valandų užtenka kad būtum "specas"?

Šis paskaitų ciklas yra supažindinimas su 3d grafika. Tolimesnį mokymąsi reikėtų tęsti savarankiškai. Po metų intensyvaus mokymosi galėtumėt ieškoti Junior pozicijos darbo. Tačiau šioje specialybėje mokymasis yra proceso dalis. Viskas kečiasi ir tobulėja labai greitai todėl reikia adaptuotis. Svarbiausia mokėti efektyviai mokintis! 

Ar galima būtų sužinoti ką mokinsimės su Cinema4d?

Pradžioje susipažinsim su Cinema4d "interfeicu" ir pagrindiniais modeliavimo įrankiais.
 Mokinsimės Cinema4d Mograph, bei kaip kurti formas šių įrankių pagalba. Tuomet apie kameras, kompoziciją, animaciją, loop / gif kūrimą, tekstūravimą bei objektų renderinimą (vizualizavimą). Daugelis šių terminų Jums tikriausiai nėra žinoma, tačiau pamokų metu susipažinsite.

Internete radau nemažai nemokamų pamokų, gal man nereikia kursų?

Taip įmanoma visko išmokti pačiam. Tai reikalauja labai didelės disciplinos ir daugiau laiko. Taip pat mokintis individualiai sunkiau, nes tenka spręsti problemas vienam. Todėl rekomenduočiau startuoti su 10 paskaitų kursu ir toliau mokintis savarankiškai. 

Norėčiau sužinoti daugiau info apie lektorių?

Kompiuterine grafika susidomėjau 2007m. - pradėjau mokintis savarankiškai. Tuo metu buvo mažai mokymosi medžiagos internete, todėl nusprendžiau vykti mokytis "Gnomon School of Visual Effects Los Angel". Laisvu laiku dirbau su režisieriumi Sil van Der Woerd kuriant muzikinį klipą "White Swan".

Po studijų dirbau su Korb studija. Vėliau freelancinau su įvairiomis studijomis Europoje, bei Sil van Der Woerd režisieriumi. Geri santykiai užsimezge su Trizz studija iš Barcelonos su kuria nuolat dirbu per atstumą arba vykstu į Barceloną. 

2013m. dėsčiau 10 paskaitų ciklą Dailės Akademijoje vėlesnių kursų studentams. Nors tai gan sunkus užsiėmimas (kalbėti 3 valandas), tačiau mokymas man patiko ir pažadėjau sau, kad toliau stengsiuosi dalintis savo patirtimi su kitais ir ateityje.


Jei turite daugiau klausimų būtinai rašykite: 

evaldas.cesnavicius@gmail.com